Skocz do zawartości
Youniverse

[×] Perm Youniverse

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Youniverse
  2. Data zdarzenia: 31.03.2018
  3. Admin banujący: Lucasss
  4. Przyczyna: Bezpodstawne banowane, brak znajomosci regulaminu przez admina, wymyslanie nowych zasad regulaminu przez admina, brak kompetancji, ode mnie - od kiedy admina daje sie 15 latkowi, ktory jest dzieckiem i racjonalnie nie potrafi ocenic sprawy tylko banuje i mutuje
  5. Demko/ss: brak ;))))))))))))))))))
  6. Opis sytuacji: Grajac w gre dostałem bezpodstawnie bana na zawsze, podrawiam admina, ktory jest troszeczke uzalezniony od tego co mowia inni, bo pod namowa innych dal mi perma za nic ;)
  7. Wnioski: 1. zabranie admina 2. zabranie vipa 3. ban najlepiej za tydzien na ochłoniecie i zrozumienie błedu 4. cos wymysle

Dodatkowo kolega jest niezrównoważony psychicznie i emocjonalnie i na swoje "nascie" lat nie powinien byc uzalezniony od tego co mowia  ludzie i wymyslac zasad regulaminu, ktoreych sam nawet jako admin nie zna. Moge wejsc na teamspeak i omowic cala sprawe, najlepsze jest to, ze jak pytalem sie grze o co chodzi koledze to mnie zmutował, a dopiero pozniej mowil, ze nie mam nic do powiedzenia jak mialem mute - pozdrawiam to zachowanie, jak dostane ub to niech ten "dzieciak" bo nim jest odmutuje mnie jeszcze bo mam PERM MUTA ;)))))))))), jezeli wyzywalem admina i graczy, prosze o ss'y , poprosze DOWODY O MOJE ZLE ZACHOWANIE, a nie banowanie bezpodstawne i bez uzasadnienia, polecial ban i tyle ;))

da22ad2a.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

wyzywałeś innych graczy i przy okazji mnie haze, ninjowski, zimny i wiele innych osób to potwierdzi xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego wyzywałeś innych dawałeś linki do swojego FB (chociaż i tak nikt na niego nie wbił) po mucie wyzywałeś na czacie tekstowym a przed na głosowym tak więc kolego od czego ty się chcesz odwołać ?? tu mam tylko 2 ss bo innych nie udało mi się zrobić ale wszystko jest na demku przecież :)

20180331101710_1.jpg

20180331101520_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

demko obejrzane czat wyzwiska, spam swoimi linkami do fb. Jak najbardziej na nie. NIestety takie zachowania nie bedą tolerowane na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Dokładnie tak jak piszą koledzy wyżej, takie zachowania nie będą tolerowane na serwerze typu wysyłanie linków do fb, czy wyzywanie na czacie.

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakie moze byc wasze inne zdanie skoro jestescie w jednej administracji ? ;) Gdzioe w regulaminie jest ,ze nie mozna tego wklejac, komu sie nie podoba niech mutuje, a ten jednorazowy spam byl , bo dostalem mute i sie wkurzylem na to o poirytowalem sie tym, z  drugiej strony czy za wstawianie linku do fp jest perm ?, szkoda, ze wstawiacie ss'y gdzie ja pisalem "obrazliwe rzeczy" chociaz one nie sa az tak bardzo obrazliwe w porownaniu do tego jak mowicie miedzy soba na voice czacie np. -kurwa, zamknij pizde. pizdo jebana itp, w takim razie pol servera by musiala perla dostac a nie varna na pare godzin, radze czasem pomyslec czy wy wszyscy co piszecie, ze wyzywam jestescie tacy swieci i nikt z was nie wyzywa i kurwuje "czasem" . Szkoda takze, ze nie wstawiacie tego jak mnie wyzywacie i mowicie jaki jestem zjebany i najgorszy, pizda, smiec, frajer, do tego sie zaden z was nie przyzna - ninjowski, haze zimny, jeden na drugiego nagadywal aby dal mi bana, a perm sie za takie cos nie nalezy za co w ogole ten admin powinien byc wywalony z bycia adminem, bo nie zna zasad ani progo banowania. prosze mi podac, gdzie w reagulamienie jest -ZAKAZ WKLEJANIA LINKOW DO FANPAGE'OW i banowanie za to na perm

BAN PERMAMENTY - gdy wyzywasz rodzine, grozisz karalnie, cheatujesz itp, a za takie cos co ja robielm to 3h-5h max ban sie nalezy o ile sie nalezy , bo ja uwazam, ze upomnienie, demka nie ma i jeden ss na ktorym napisalem "DEKLU" o nie, idzcie sie poplakac jeszcze, bo wy nie wyzywacie XDDDDDDDDDDDDD, smieszni jestescie i szkoda, ze wypowaidaja sie ci do ktorych lucasss napisal na steamie i powiedzial, zeby namnie nagadali. a gracze z servera nic nie napisza, szkoda ;)))))))) Czekam na moje ub i unmute ;)

Czy jest tutaj ktos dojrzały emocjonalnie i zrownowazony psychicznie,ktory potrafi racjonalnie myslec i ogarnac te sprawe, bo dla mnie perm za takie cos to conajmniej smiech na sali i wysmialbym taka osobe w twarz ;)))) , z drugiej strony zarpaszam na moj fanpage YouniverseCSGO ;)

POPROSZE O SSY KTORY SAKAZUJA MNIE NA PERMA, W INNYM WYPADKU MOZCIE SOBIE JE WSADZIC WIECIE GDZIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Admin CS:GO
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Youniverse napisał:

jakie moze byc wasze inne zdanie skoro jestescie w jednej administracji ? ;) Gdzioe w regulaminie jest ,ze nie mozna tego wklejac, komu sie nie podoba niech mutuje, a ten jednorazowy spam byl , bo dostalem mute i sie wkurzylem na to o poirytowalem sie tym, z  drugiej strony czy za wstawianie linku do fp jest perm ?, szkoda, ze wstawiacie ss'y gdzie ja pisalem "obrazliwe rzeczy" chociaz one nie sa az tak bardzo obrazliwe w porownaniu do tego jak mowicie miedzy soba na voice czacie np. -kurwa, zamknij pizde. pizdo jebana itp, w takim razie pol servera by musiala perla dostac a nie varna na pare godzin, radze czasem pomyslec czy wy wszyscy co piszecie, ze wyzywam jestescie tacy swieci i nikt z was nie wyzywa i kurwuje "czasem" . Szkoda takze, ze nie wstawiacie tego jak mnie wyzywacie i mowicie jaki jestem zjebany i najgorszy, pizda, smiec, frajer, do tego sie zaden z was nie przyzna - ninjowski, haze zimny, jeden na drugiego nagadywal aby dal mi bana, a perm sie za takie cos nie nalezy za co w ogole ten admin powinien byc wywalony z bycia adminem, bo nie zna zasad ani progo banowania. prosze mi podac, gdzie w reagulamienie jest -ZAKAZ WKLEJANIA LINKOW DO FANPAGE'OW i banowanie za to na perm

BAN PERMAMENTY - gdy wyzywasz rodzine, grozisz karalnie, cheatujesz itp, a za takie cos co ja robielm to 3h-5h max ban sie nalezy o ile sie nalezy , bo ja uwazam, ze upomnienie, demka nie ma i jeden ss na ktorym napisalem "DEKLU" o nie, idzcie sie poplakac jeszcze, bo wy nie wyzywacie XDDDDDDDDDDDDD, smieszni jestescie i szkoda, ze wypowaidaja sie ci do ktorych lucasss napisal na steamie i powiedzial, zeby namnie nagadali. a gracze z servera nic nie napisza, szkoda ;)))))))) Czekam na moje ub i unmute ;)

Czy jest tutaj ktos dojrzały emocjonalnie i zrownowazony psychicznie,ktory potrafi racjonalnie myslec i ogarnac te sprawe, bo dla mnie perm za takie cos to conajmniej smiech na sali i wysmialbym taka osobe w twarz ;)))) , z drugiej strony zarpaszam na moj fanpage YouniverseCSGO ;)

POPROSZE O SSY KTORY SAKAZUJA MNIE NA PERMA, W INNYM WYPADKU MOZCIE SOBIE JE WSADZIC WIECIE GDZIE

Perm to przesada , owszem. Lecz pokazujesz swój poziom inteligencji oraz to jak bardzo jesteś toksyczny do innych wyzywając w zażaleniu o to , że dostałeś bana. cyt." idzcie sie poplakac jeszcze, bo wy nie wyzywacie XDDDDDDDDDDDDD, smieszni jestescie". Oraz reklamujesz siebie w tej samej chwili? Perm to przesada , ale jestem za tym , aby zbanować go na jakiś miesiąc , by się ogarnął i przemyślał swoje zachowanie. :)  (a tak btw. "deklu" to i tak jest wyzwisko ;) )

Edytowane przez sh0rder
podkreślenie cytatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

http://staty.headzone.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=843&page=3 zapraszam do poczytania

Typowy atencjusz, który kończąc swoją każdą wypowiedź kropką ukazje jak bardzo jest dojrzaly.

Ban przyznany prawidłowo.

Do zamknięcia.

Edytowane przez siorbi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, sh0rder napisał:

Szkoda takze, ze nie wstawiacie tego jak mnie wyzywacie i mowicie jaki jestem zjebany i najgorszy, pizda, smiec, frajer,

Wystarczy złożyć skargę.

Teraz tak perm to za dużo zgodzę się, ale z tego co piszesz tu to myślę że ban na tydzień byłby okej (rozumiem że masz problem do wszystkich, ale reklamowanie się w skardze? No sorry ale dla mnie to żałosne).

Poza tym:

http://staty.headzone.pl/hlstats.php?mode=chathistory&player=843

chciałeś bana no to masz? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moniek ban adekwatny do sytuacji, a nie perm ;), tydzien przesada,  a pisanie, ze chce bana do drażnotki ;) nadal czekam na moje ub bo nawet po ssach nikogo nie wyzywasz w sposob taki aby wplynac na jego rodzine itp ani nic gorszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban słuszny ale trochę za bardzo surowy, skrócił bym bana może do miesiąca bądź 2 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Ban za obrazę administaracji od 7dni do Perma + obraza innych graczy wiec Perm jak najbardziej zasłużony xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
34 minutes ago, Youniverse said:

Moniek ban adekwatny do sytuacji, a nie perm ;), tydzien przesada,  a pisanie, ze chce bana do drażnotki ;) nadal czekam na moje ub bo nawet po ssach nikogo nie wyzywasz w sposob taki aby wplynac na jego rodzine itp ani nic gorszego ;)

ale co ty tu piszesz czlowieku? Przyszedł jakiś random i wymyśla jakiś nowy taryfikator. Obrażałeś administracje, admin dał ci bana, tyle w temacie. Mogłeś o tym myśleć przed swoimi "drażnotkami"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak w ogole to moze niech Lukass jeszcze raz opisze wszystko tutaj podkreslam tutaj w tym poscie  i wtedy powiem swoje zdanie  bo z tego co tutaj wyczytuje to Lukass napisal 2 posty i tyle sie od niego dowiedzialem , skoro jest osoba banujaca to raczej ona powinna wszystko opisac a nie 3/4 tematu widze kogos innego, ciezko takie cos sie czyta bo trudno zdecydowac , takze prosze Lukassa zeby opisal wszystko od poczatku, czy dostal upomnienie itd..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Zaczęło się od spamowania tym

fb dostał upomnienie i poczuł się zaczął płuc ze może się reklamować to dostał muta(nie chciałem perma ale szybko zero wpisałem) poczym nie mialem światła przez chwile. W tym czasie pisało mi dużo osób ze dalej obraza. Przyszedłem dalej obrażał wiec dostał bana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

hahahahha, lukas jestes smieszny sam pisales, ze wychodzisz i wyszedles z servera a perma dales, bo ci HAZE kazal, ty kłamco dwulicowy , upomnienie ? zapytalem sie ciebie, gdzie w regulaminie jest zakaz o robieniu tego a ty, ze nie znasz regulaminu i mnie o nim pouczasz co jest SPRZECZNE ZE SOBA XD, ale to twoj swiat i ja sie nie wtracam, po czym jak to powiedzeialem dostalem mute, bo nie miales argumentow  i nie wiedziales co powiedziec, jest prymitywny, okłamany i twoja tresc nic nie wnosi, daj mi ssy gdzie obrazalem, bo napisanie raz "deklu" i to w dodatku bez kontekstu, udowodnij mi ze pisalem to do kogos, przeciez z czapy moglem napisac deklu tak sobie, a nie do kogos, daj mi dowody, ze sie z kims wyzywalem, DOWODY ;'))))

Edytowane przez Youniverse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator
12 minut temu, Youniverse napisał:

@siorbi daj mi screen gdzie go wyzywalem, w innym wypadku nie masz prawa głosu, czego w sumie nie masz i tak

Jak nie ma prawda głosu, skoro ma opiekuna serwera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minutes ago, Youniverse said:

@siorbi daj mi screen gdzie go wyzywalem, w innym wypadku nie masz prawa głosu, czego w sumie nie masz i tak

typie wysłałem ci 2 godziny temu logi czatu. A o prawie głosu nie ty decydujesz kolego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Witam , 

1 . reklamowanie własnego fejsa nie jest zakazane.

2 . spam na czacie serwera jest zakazany  

3. obrażanie graczy i admina  (jeżeli był to pierwszy wybryk )ban 7 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.