Skocz do zawartości

Informacje

• VIP NOCNYOd 21:00 do 10:00 rano każdy gracz otrzymuje darmowego VIP'a.
    Lipiec 23, 2018
  • ADMINIRekrutacja na administratorów otwarta!
    Lipiec 23, 2018
  • ReklamaGłosuj na nasze serwery, aby przyciągnąć większą ilość graczy!
    Lipiec 23, 2018
  • RankingNa serwerach trwa konkurs! Więcej w dziale konkursy
    Lipiec 23, 2018
  • EVENTNa serwer MIRAGE została dodana druga mapa de_cache
    Sierpień 13, 2018
KrVaczeq

[Odrzucony] [Moderator] KrVaczeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstępię piszę nie przyszedlem tutaj po rangę chcę tylko pomóc waszej sieci w zapraszaniu znajomych moderowaniu forum więc zyczę milego czytania!

1. Nick: KrVaczeq
2
. Imię:  Krystian
3. Wiek: 16
4. Staż na forum(Link do profilu forum):https://headzone.pl/profile/186-krvaczeq/
5. Jakie zmiany wprowadziłbyś na forum? Uzasadnij:  Jestem w stanię zaoferować wysoką aktywność pomoć w moderowaniu forum oraz pomaganie użytkownikom to nie ma żadnego wielkiego problemu.
6. Dlaczego ty?:  Ponieważ jestem zdeterminowany do pracy i pomocy innym myślę że  mnie poznacie, każdy pomyśli "Dopiero co dołączył a już chce rangi" jednak uważam że skoro sieć się rozwija wymagania nie są konieczne. 
A także mało ludzi jest tak zdeterminowanych i chętnych nie przyszedłem tu tylko po "range" przyszedłem pomóc a także zostać na dłużej.
Mam nadzieję że dacie mi szanse. Aby zostać na dłużej.

7. Parę zdań o sobie: A więc tak jestem Krystian, pochodzę z Wielkopolski tak  więc opisuje się w przywitaniu mam 16 lat, interesuje się sportem, szczególnie piłką nożną, jest to moje hobby..Ale w wirtualnym świecie pokochałem Forum i pomaganie innym a także w rozwijaniu sieci chciałbym tutaj rozwinąć skrzydła i nie skończyć na Moderatorze. W skrócie, jestem miłym,żartobliwym i jeśli trzeba kulturalnym człowiekiem który przestrzega ortografii i zawszę sprawdzam coś 5 razy żeby upewnić się czy to co piszę ma najmniejszy sens.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie spełniasz wymagań i mamy już moderatora, aczkolwiek twoje podanie jest dość ujmujące lecz nie ja tu decyduję.

PS nigdy się nie udzielałeś tutaj i nawet o tobie nic nie wiemy więcej niż napisałeś w podaniu.

Edytowane przez ERAGON

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nwm czy jest sens komentować, os pierwszy raz odwiedziła forum, nie zna ani ludzi ani graczy, zakładam, że nie odwiedził żadnego z serwerów. Mógłbyś jeszcze napisać o Twoim stażu na innych sieciach, bo mam wrażenie, że jest to troche potrzebne do uzyskania takiej rangi, jako nowy forumowicz. W sprawie tego Twojego sprawdzania tego co napiszesz 5 razy, to wydaje mi się, że przy pkt 5 trochę konstrukcja nawaliła. 

Edytowane przez Trumpitto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CONTENT COUNT: 1

TIME ONLINE: 13m 16s

do zamknięcia. 

PS Piszesz, że chcesz z nami zostac na dłużej - zostań, poznajmy cię. Nikt tu odrazu nie dostał rangi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pierwszy raz Cię widzę na forum, nie spełniasz wymagań oraz mamy już moderatora.

Edytowane przez Modek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odrzucony.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.