Skocz do zawartości

Informacje

• VIP NOCNYOd 21:00 do 10:00 rano każdy gracz otrzymuje darmowego VIP'a.
    Lipiec 23, 2018
  • ADMINIRekrutacja na administratorów otwarta!
    Lipiec 23, 2018
  • ReklamaGłosuj na nasze serwery, aby przyciągnąć większą ilość graczy!
    Lipiec 23, 2018
  • RankingNa serwerach trwa konkurs! Więcej w dziale konkursy
    Lipiec 23, 2018
  • EVENTNa serwer MIRAGE została dodana druga mapa de_cache
    Sierpień 13, 2018
manix

[Odbanowany] Halko banicja

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: zzzzz

Data zdarzenia: 05-08-2018 00:58

STEAMID: STEAM_1:0:66057065

Link do bana (sourcebans):  http://headzone.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:66057065&advType=steamid&Submit

Admin banujący: ✪Robert Makłowicz✪

Przyczyna: wyzywanie wszystkich doookola 

Demko/ss: http://589.gotv.pro/srv49880/auto-20180805-0055-awp_lego_2_hzone.dem.zip

Opis sytuacji: pan_majran sie pruł za darmo do mnie przyszedł admin, coś mi sie wymskło a ten admin kolega majrana dał mi perm banaXDXDXDXD

Wnioski: super administracja

Wszedłeś i po 2 minutach dostałem pana. Pokaż te skargi. Perm za wyzywanie? XDXDXD

Nie do Ciebie tylko do majrana. Nie raz słyszałeś jak on wyzywa ale nawet uwagi nie zwróciłeś. Pokaż te skargi

Wcale nie słyszałeś jak wyzywa XD jak już to 7 dni za wyzywanie a nie perm XDDDD

Też się z nim dla żartu wyzywałem ale Ty wiesz lepiej XD poza tym to nie była obraza rodziny. W regulaminie nic takiego nie widzę

Edytowane przez manix
robercikelo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Eee słyszałem jak ty wyzywasz WSZYSTKICH. Słyszałem też skargi od nie jednej osoby na ciebie że zachowujesz się tak a nie inaczej. Poza tym sam sobie odpowiedziałeś i przyznałes się mówiąc,,coś mi sie wymskło'' więc twoje odwołanie w tej chwili jest bez sensu.

Słowa były kierowane w moją stronę. Nie może ci się wymykać. Gdyby każdemu się tak wymykało to nie mógłbym nazwać tego serwera serwerem. Pisali do mnie gracze którzy byli wyzywani przez ciebie. Demka nie pokażesz bo wiesz ze mam racje i że to pogorszy twoja sytuacje o wiele prawda? Sory ale jak chcesz kogoś wyzywac to zmień serwer lepiej.

Ale jednak wyzywales co nie jest dopuszczalne na serwerowni headzone. Jest demko na ktorym jest pokazane ze wyzywasz wszystkich. Czemu nie pokazesz demka? Po co mam ci pokazac skargi skoro sam sie przyznales ze wyzywales. Jak slysze to banuje. Jak mam go zbanowac skoro nie slyszalem jak wyzywa. Slyszalem tylko ciebie wiec tylko ty otrzymales banicje.

No i demko potwierdza ze wyzywales rodzicow. 

• Obraza rodziny - perm gag/perm mute/ban perm         cos jeszcze?

poza tym na demku nie ma nic ze wyzywa. jedynie co powiedzial obrazliwego to w moja strone ale ja wiem ze nie powiedzial tego na serio tylko na zarty

gdyby to bylo na zarty to majran nie napisalby do mnie

,,lubisz jak cie tak stary chujem po dupie klepie" - to powiedziales. Nie jest to obraza rodziny?

Edytowane przez ✪Robert Makłowicz✪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link do demka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obczaje to jutro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zostaniesz odbanowany jeżeli jeszcze coś się zdarzy wtedy perm zostanie.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odbanowany.png

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.