Skocz do zawartości

Informacje

• VIP NOCNYOd 21:00 do 10:00 rano każdy gracz otrzymuje darmowego VIP'a.
    Lipiec 23, 2018
  • ADMINIRekrutacja na administratorów otwarta!
    Lipiec 23, 2018
  • ReklamaGłosuj na nasze serwery, aby przyciągnąć większą ilość graczy!
    Lipiec 23, 2018
  • RankingNa serwerach trwa konkurs! Więcej w dziale konkursy
    Lipiec 23, 2018
  • EVENTNa serwer MIRAGE została dodana druga mapa de_cache
    Sierpień 13, 2018
hdy

[Przyjęty][REDAKTOR] hdy :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: hdy
2. Imię: Michał
3. Wiek: 15
4. Staż na forum(Link do profilu forum):  https://headzone.pl/profile/22-hdy/
5. Jakie zmiany wprowadziłbyś w dziale redakcji? Uzasadnij:  Przede wszystkim ożywić dział redakcji, wprowadzić pytania na co dzień, Q&A, wywiady i wiele więcej.

6. Napisz przykładowy artykuł (np. wymyślony news. Praca ściągnięta z portalu społecznościowego nie będzie brana pod uwagę i podanie od razu będzie odrzucone + warn.)

TRANSFERY 2018

Cześć w tym artykule przedstawię wam 2 z wielu transferów letniego okienka transferowego.

RONALDO - Z MADRYTU DO TURYNU

Myślę że najgłośniejszym transferem w letnim okienku był transfer najlepszego piłkarza Realu Madryt czyli Cristiano Ronaldo. Na stół została wyłożona kwota 105 milionów euro. Fiorentino Perez - prezes Realu obniżył klauzę którą trzeba zapłacić żeby wykupić Ronaldo z 1 mld na 100MLN. 1 MLD musiały zapłacić tylko PSG i Barcelona. Z oferty skorzystał Juventus który spróbował pozyskać Ronaldo i zaoferować mu 4 letni kontrakt co ostatecznie im się udało. Piłkarz ma zarabiać kosmiczne pieniądze czyli aż 30 MLN euro rocznie.

Nie wiele osób wie ale transfer spowodował 2 dniowy strajk w dobrze znanej firmie jaką jest Fiat. Dlaczego ? Już tłumaczę. Mianowicie rodzina która jest właścicielem firmy Fiat jest również właścicielem klubu Juventus. Pracownicy od dłuższego czasu skarżyli się na brak podwyżek i pracę za "psie pieniądze". Ściągnięcie Ronaldo do Turynu rozwścieczyło pracowników. Można powiedzieć że te pieniądze zostały im wyciągnięte z kieszeni bo jednak miały zostać przeznaczone na podwyżki dla pracowników firmy.

Transfer gwiazdy do innego klubu zawsze dzieli kibiców na 2 części: kibiców normalnych i kibiców nienormalnych zwanych zwierzętami. Kibice normalni godzą się z utratą zawodnika i dziękują za lata spędzone w klubie a przede wszystkim za to co dla niego zrobił. Kibice nienormalni nie potrafią zachować spokoju i opanowania. Zaczynają tworzyć memy, wyzywać byłego ulubieńca w internecie, palić jego koszulki, produkować papier toaletowy z jego wizerunkiem a nawet grozić śmiercią.

Cristiano oczywiście skomentował zmianę, jaka zaszła w jego życiu zawodowym. Na stronie Realu Madryt przekazał fanom taką wiadomość:

Te lata spędzone w Realu i Madrycie były prawdopodobnie najszczęśliwszymi w moim życiu. Mam wielką wdzięczność dla tego klubu, dla kibiców i miasta. Jednak myślę, że nadszedł czas na nowy etap w moim życiu i dlatego poprosiłem klub o zgodę na moje odejście. Proszę, byście mnie zrozumieli.

ALISSON - Z RZYMU DO LIVERPOOLU

Drugim, mniej głośnym transferem jest zmiana klubu przez Alissona Ramsesa Beckera. Bramkarz zamienił Rome na angielski Liverpool.

Po udanym występie Alissona na mundialu w Rosji po bramkarza zgłosił się Liverpool. Bez większych komplikacji i zastanowień Becker przyjął ofertę The Reds i podpisał nowy kontrakt.

Przybycie Alissona jest równoznaczne z tym że Karius (obecny bramkarz Liverpoolu) będzie musiał bardzo ciężko trenować żeby wygrać rywalizacje z Allisonem między słupkami. Jak wiemy pozycja Kariusa bardzo spadła po fatalnym występie w Finale Ligi Mistrzów przeciwko Realowi Madryt. Osobiście liczę na to że Karius podejmie to wyzwanie i będzie walczył z Alissonem o miejsce w składzie a nie zdecyduje się na zmianę klubu.

Klopp o okienku transferowym dla The Reds:
"Nie jestem w 100% pewny, ale być może to pierwszy rok, w którym nie sprzedajemy kluczowego gracza" - powiedział. "Zawsze było dużo zmian, ale w obu kierunkach. Teraz jest bardziej w jednym kierunku. To jasne. Duże zespoły, udane zespoły, jeśli go nie kupisz, musisz je zbudować."

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+składnia i ortografia (ogólnie widać, że potrafi pisać)

+pomysły

+aktywny na forum

Na tak

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+forum

+potrafi tam jakieś zdania splecic

+spoko gosciu

+checi ma chlopaczyna

NA TAK

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+pomysł
+fajne newsy
+plus za chęci
NA TAK

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+umiejętność pisania przyjemnych do czytania tekstów
+forum
+przyjazny
+dobre pomysły

TAK

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co miałem napisać, napisałem Ci na steamie. 

Na Tak mordo. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ pomysły

+ potrafisz pisać

+ forum

TAK

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udzielasz się na forum, jesteś bardzo ogarnięty i masz pomysły. Artykuł przez ciebie napisany nie był męczący, a redaktor się przyda na forum. 

Na Tak

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+good ideas 

+forum

+hours on forum

Yes :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+forum 

+nawet ciekawe ale nie lubię Ronaldo (możesz napisać na temat Cavaniego 💕)

+wiek

+"nawet" spoko XDDD

Na tak 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+forum

+wiek

+spk artykul

TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przyjety.png

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.