Skocz do zawartości
North

Błędy na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wymienie tutaj kilka błędów, które zauważyłem podczas przeglądania forum

BŁĘDY:

1. Podczas edycji profilu można wciąż wybrać, że gra się na serverach OLD MAPS oraz 5v5, które już nie istnieją, gdzie w przyszłości przydałoby się dodać niedalekie 4FUN

2. Przeglądając odpowiedzi do tematu na forum przy profilu użytkownika jego ranga na forum wyświetla się 2 razy (o czym milosh już chyba wie, ponoć napisał do niego Majkel, ale wolałem to tu zamieścić)

3. Pod rozpiską serverów napisane jest, że działają 4/4 servery, kiedy przy 4FUN jest, że będzie dostępny wkrótce (wiem że to sprawa kilku dni i nic takiego w tym nie ma, ale wpadło mi to w oko)

4. Przy zakładce "Rekrutacja" w kategorii "Forum" nie ma pokazanej aktualnej ilości staffu (np. aktualna liczba naszych Multi Adminów to 2, mamy też opiekuna na MIRAGE) oraz trzeba będzie dodać 3 osoby jako opiekunów, kiedy 4FUN wejdzie do gry

Edytowane przez North

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne do czego można się przyczepić to punkt 4. Lepiej poczekać miesiąc, dwa na kogoś kto będzie chętny na to stanowisko niż szukać kandydata na siłę. Jeśli komuś spodoba się serwer to sam się zgłosi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

O pierwszym Miłoszowi już wczoraj napisałem - nie odczytał jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Majkel. napisał:

Jedyne do czego można się przyczepić to punkt 4. Lepiej poczekać miesiąc, dwa na kogoś kto będzie chętny na to stanowisko niż szukać kandydata na siłę. Jeśli komuś spodoba się serwer to sam się zgłosi.

Żadne szukanie na siłę, po prostu podkreślanie wolnego miejsca na tym stanowisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to na pewno Czesti albo Mario coś takiego zrobią, ale na razie milosh jest opiekunem i dopóki nie rozkręcimy serwa nie ma potrzeby nic zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Majkel. napisał:

A to na pewno Czesti albo Mario coś takiego zrobią, ale na razie milosh jest opiekunem i dopóki nie rozkręcimy serwa nie ma potrzeby nic zmieniać.

Milosh jest technikiem akurat i jeżeli chodzi Ci o to, że on zajmuje się forum to tak 😋

A admini czy opiekunowie - ktokolwiek - muszą być na serverze, nie ważne czy dużo graczy czy świeży server, ale to już mało ważne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi