Skocz do zawartości
Zuk00

[Zamknięty] [SKARGA] Kazayuke

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zgłosić skargę na admina Kazayuke Senpai. Admin zachowuje jest bardzo niemiły, obraża wielu graczy bez powodu, kiedy ktoś go zabije wyzywa od śmieci , fartów, lamusów itp.
Kiedy ktoś próbuje mu zwrócić uwagę np '' Nie wyzywaj bo to obraza mojej osoby'' Kazayuke odpowiada jak zwykle w ten sam sposób '' Jestem adminem i mogę robić co mi się chce ''
Tutaj zostawiam linka do screenow których widać jak  podczas mojej ostatniej gry na serwerze Kazayuke zachowuje się w stosunku do innych
LINK: https://www89.zippyshare.com/v/LI8Svyaq/file.html

P.S. Niektóre screeny się zdublowały np. jeden z nich powtórzył się bodajże 4-5 razy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Czekamy na wypowiedź admina oraz na ustosunkowanie się do tego typu słowa:

to.thumb.png.931425239d79ef4a5c48cae819ee76f8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby nie dostosowales się sie do wzoru , ale jednak ze ssow widać że to prawda co i jak,  zaraz będzie burda;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga jak najbardziej słuszna ale możecie wywoływać na imgurze a nie dawać na zippyshare...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kamil napisał:

Niby nie dostosowales się sie do wzoru , ale jednak ze ssow widać że to prawda co i jak,  zaraz będzie burda;) 

burda?  Kiceł v2 to rumpel czyli wsm kolega z serwera pisaliśmy sb głupoty dla jaj a jakis 11nasto latek napalony ssy zrobił i myśli ,że jest fajny. Jak dla mnie nie ma tam nic złego i jakoś zbytnio mnie to nie interesuje. Jak widzicie w tym "burde" i ogromny problem możecie mi zabrać admina jestem tam od banowania cheaterów, dzieci bez mutacji i trolli a nie od słuchania uwaga poirytowanych 11nasto latków dziękuję dobranoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

WItam

Admin  Kazaayuke prosił bym na przyszłość nie denerwować graczy spamem.

A co do kolegi to banki się należy za spam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Temat został zamknięty przez moderatora forum!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.